Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop

Prekių pristatymas

Bendra informacija apie pristatymą:

Siuntos išsiunčiamos, vėliausiai, sekančią darbo dieną po apmokėjimo. Kiekvienam Klientui (pirkėjui), elektroniniais kanalais, pateikiamas siuntos sekimo numeris, kuris įgalina pirkėją “stebėti” prekių kelionę Lietuvos pašto sistemoje. Siuntos sekimo numeris atlieka ir antrinę funkciją: pardavėjas pateikdamas pirkėjui siuntos sekimo numerį patvirtina, kad siunta yra išsiųsta.

Nepriklausomai nuo pasirinkto siuntimo būdo, siuntos numeris pirkėjui visuomet pateikiamas.

Žemiau pateikiami, galimi pasirinkti siuntimo būdai Lietuvoje:

Per Lietuvos paštą Kliento nurodytu adresu:

Prekių pristatymo terminas 2 – 3 d.d.. Prekės siunčiamos Lietuvos paštu registruotomis pirmenybinėmis siuntomis. Lietuvos paštas pristatys siuntinį Kliento nurodytu adresu ir pasirašytinai įteiks siuntinį. Neradus Kliento (pirkėjo) nurodytu adresu, paliks pranešimą ir/ar išsiųs sms žinutę apie gautą siuntinį, kurį Klientas galės atsiimti savo gyvenamosios vietos pašto skyriuje.

Į artimiausią LP EXPRESS terminalą:

Prekių pristatymo terminas 2 – 3 d.d.. Užsakymas bus išsiųstas į Jūsų pasirinktą terminaląArtimiausią LP EXPRESS terminalą galite susirasti ČIAVisa LP EXPRESS terminalų sąrašą, rasite ČIA. LP EXPRESS terminalai – tai patogus ir paprastas būdas atsisiųsti siuntą, nes ją atsiimti galėsite bet kuriuo jums patogiu paros metu. Kai tik siunta pasieks jūsų pasirinktą terminalą, Jums bus išsiųsta sms žinutė bei pranešimas Jūsų nurodytu užsakyme el. paštu. Kaip atsiimti siųntą, rasite ČIA. 

Į artimiausią OMNIVA terminalą:

Prekių pristatymo terminas 1 – 3 d.d.. Užsakymas bus išsiųstas į Jūsų pasirinktą terminaląArtimiausią OMNIVA terminalą galite susirasti ČIA OMNIVA terminalai – tai patogus ir paprastas būdas atsisiųsti siuntą, nes ją atsiimti galėsite bet kuriuo jums patogiu paros metu. Kai tik siunta pasieks jūsų pasirinktą terminalą, Jums bus išsiųsta sms žinutė bei pranešimas Jūsų nurodytu užsakyme el. paštu. Kaip atsiimti siuntą, rasite ČIA.

Į artimiausią DPD terminalą:

Prekių pristatymo terminas 1 – 3 d.d.. Užsakymas bus išsiųstas į Jūsų pasirinktą terminaląArtimiausią DPD terminalą galite susirasti ČIA DPD terminalai – tai patogus ir paprastas būdas atsisiųsti siuntą, nes ją atsiimti galėsite bet kuriuo jums patogiu paros metu. Kai tik siunta pasieks jūsų pasirinktą terminalą, Jums bus išsiųsta sms žinutė bei pranešimas Jūsų nurodytu užsakyme el. paštu. Kaip atsiimti siuntą, rasite ČIA.

Žemiau pateikiami, galimi pasirinkti siuntimo būdai Europos Sąjungoje:

Per Lietuvos paštą Kliento nurodytu adresu:

Prekių pristatymo terminas 2 – 14 d.d.. Prekės siunčiamos Lietuvos paštu registruotomis pirmenybinėmis siuntomis. Lietuvos paštas pristatys siuntinį Kliento nurodytu adresu ir pasirašytinai įteiks siuntinį. Neradus Kliento (pirkėjo) nurodytu adresu, paliks pranešimą ir/ar išsiųs sms žinutę apie gautą siuntinį, kurį Klientas galės atsiimti savo gyvenamosios vietos pašto skyriuje.

Į artimiausią OMNIVA terminalą:

Prekių pristatymo terminas 2 – 4 d.d.. Užsakymas bus išsiųstas į Jūsų pasirinktą terminaląArtimiausią OMNIVA terminalą galite susirasti ČIA OMNIVA terminalai – tai patogus ir paprastas būdas atsisiųsti siuntą, nes ją atsiimti galėsite bet kuriuo jums patogiu paros metu. Kai tik siunta pasieks jūsų pasirinktą terminalą, Jums bus išsiųsta sms žinutė bei pranešimas Jūsų nurodytu užsakyme el. paštu. Kaip atsiimti siuntą, rasite ČIA.

Į artimiausią DPD terminalą:

Prekių pristatymo terminas 2 – 14 d.d.. Užsakymas bus išsiųstas į Jūsų pasirinktą terminaląArtimiausią DPD terminalą galite susirasti ČIA DPD terminalai – tai patogus ir paprastas būdas atsisiųsti siuntą, nes ją atsiimti galėsite bet kuriuo jums patogiu paros metu. Kai tik siunta pasieks jūsų pasirinktą terminalą, Jums bus išsiųsta sms žinutė bei pranešimas Jūsų nurodytu užsakyme el. paštu. Kaip atsiimti siuntą, rasite ČIA.

Per DPD kurjerį:

Prekių pristatymo terminas 2 – 14 d.d.. Prekės siunčiamos DPD kurjerį registruotomis siuntomis. DPD kurjeris pristatys siuntinį Kliento nurodytu adresu ir pasirašytinai įteiks siuntinį.

**Ne darbo dienomis, savaitgaliais ir šventiniu laikotarpiu užsakymų pristatymo terminas, priklausomai nuo pasirinkto pristatymo būdo gali būti ilgesnis.

Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop